Anonymous

Autor: Kristián Čupka | 2.2.2012 o 7:50 | (upravené 2.2.2012 o 13:06) Karma článku: 5,58 | Prečítané:  1411x

Ako všade aj tu sa ľudské názory rozchádzajú. Pre niektorých "zlí chlapci", internetoví teroristi či dokonca blázni. V tomto článku chcem poukázať na prácu ktorú odvádzajú. Či už o nich viete či nie, týka sa to všetkých.

 google.sk

Anonymus - skupina "ozbojených" chlapcov ktorý sú prenasledovaní za všetko čo urobia. Či dobré či zlé. Nikto nevie odkial sú, kto (a či) ich riadi. Píše sa že nemajú vodcu a ani žiadnu hierarchiu. Neviem čo je na tom pravdy. Ale jednu vec viem určite. Táto organizácia sa snaží aby sa všetka špina ktorú chcú politici zamiesť pod koberec, ukázala verejnosti. Lebo nevedomá verejnosť je bezbranná verejnosť. A takto postupujú vo všetkých veciach ktoré sa týkajú obyčajných ľudí. Máme právo vedieť pravdu... No nie? Anonymus robila "záťahi" pri odstavení Megaupload-u, kde vtedy pomocou obyčajných ľudí odstavila weby americkej vlády, nabúrali bankové kontá (aby poukázali že nesrandujú) a samozrejme informácie nezneužili. U nás sa činili nedávno, keď kvôli kauze Gorila preťažila servery vlada.gov.sk či nrsr.gov.sk. Ale zatial o nich najviac bolo počuť v súvislosti zo zákonom Acta ktorý je vlastne obchodná zmluva(ochrana duševného vlastníctva) proti ktorej statočne bojujú. Hlavné heslo Anonymus je: Sme Anonymus, Sme légia, my nezabúdame, my neodpúštame. S toho vyplýva že nikomu nie sú nikdy nič dlžní. Stíhaný u nás sú zatiaľ len kvôli zmeneniu obsahu stránky tatralandia.sk ktorá je v potrfóliu J&T(ktorá je v spojitosti s Gorila-ou). Zmenou loga Tatralandie za "svoje" ukázali že nemajú problém s ničím. Podporou týchto ľudí sa konečne môžeme aj sami zaslúžiť o vlastné šťastie. Kedže u nás ešte nie je nič stratené treba bojovať za správnu vec.

Skúsme sa zamyslieť nad pocitom štastia ktoré si môžeme privodiť sami. Sme Anonymus. Sme légia. Nezabúdame. Neodpúštame...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Najnebezpečnejší text na facebooku napísal jeho zakladateľ

Mark Zuckerberg chce použiť silu firmy na to, aby zmenil podobu našej spoločnosti. Bol by veľmi nebezpečným spasiteľom.

BLOG TRANSPARENCY

Ombudsmanka: Lajčák opakovane porušoval ústavu

V zdôvodnení vysvetľuje, čo ministerstvo nespravilo.

EKONOMIKA

Dodávateľ nemocníc dostal pokutu za biele kone z Cypru

Prvý postih za neprehľadnú vlastnícku štruktúru je právoplatný.


Už ste čítali?